Categories Zakupy

Jakie bazy do liquidów najlepsze?

E-papierosy zyskują na coraz większej popularności. Chociaż są one stosunkowo nowym wynalazkiem, w Polsce obecnie możesz znaleźć bogatą ofertę e-liquidów do papierosów elektronicznych różnych krajowych producentów, dzięki którym zastąpisz nikotynę lub urozmaicisz palenie na co dzień. Jeśli z kolei zależy Ci na samodzielnym przygotowaniu wkładów w postaci olejków, wystarczy kupić bazę i dodać do niej zakupione smakowe liquidy. Jest to tańszy i bardziej praktyczny sposób na wykonanie takich e-papierosów, jakie Ci najbardziej smakują. Jaką bazę wybrać najlepiej i czym kierować się przy zakupie?

Dobre bazy do liquidów – poznaj ich rodzaje

Bazy do e-papierosów służą do mieszania premiksów, a także umożliwiają tworzenie własnych smaków. Szukając odpowiedniej bazy dla Twoich potrzeb, powinieneś przede wszystkim poznać wszystkie ich rodzaje. Najbardziej popularne ich typy to:

  • bazy klasyczne: są to tradycyjne bazy nikotynowe, które są jednak pozbawione drażniącego smaku oraz zapachu, a maksymalne stężenie tytoniu nie przekracza 3,6%.
  • bazy beznikotynowe: to płyny niezawierające w swoim składzie nikotyny, bez smaku i zapachu.
  • bazy eco (bazy PG): płyny nikotynowe, których główną składową jest glikol. Tego rodzaju bazy mają wyczuwalny smak, ale chmura dymu nie będzie tak gęsta. Są one łatwe w użytkowaniu oraz mają bardziej płynną konsystencję.
  • bazy bio (bazy VG): płyny oparte na glicerynie roślinnej i wodzie. Wytwarzana chmura jest gęsta i większa niż w przypadku eco baz, jednak samo podgrzewanie trwa nieco dłużej. Są jednak bardziej wydajne niż bazy PG.
  • bazy typu power smoke (bazy VPG): połączenie baz PG i VG w dowolnych proporcjach. Od nich uzależniona jest gęstość chmury oraz intensywność smaków.

Najlepsze bazy do liquidów, czyli jakie?

Choć szeroka gama baz do e-liquidów może zniechęcić początkującego palacza, tak naprawdę dzięki ich różnorodności jesteś w stanie wybrać produkt, który najbardziej Ci odpowiada. Wybór produktu do tworzenia e-papierosów zależy zatem przede wszystkim od tego, jaki chcesz osiągnąć efekt oraz jakie masz preferencje smakowe. Główna różnica między nimi opiera się na tym, czy są one smakowe, czy nie, dlatego warto podejść do zakupu baz metodą prób i błędów. Jeśli nie będzie odpowiadał Ci aromat gliceryny, warto wybrać produkty glikolowe typu PG. Z kolei dla zwolenników dużej i gęstej chmury i bardziej neutralnych smaków dobre bazy do liquidów to te, które mają w składzie właśnie glicerynę. VPG to połączenie zarówno wyrazistego smaku, jak i gęstej chmury, stąd wiele osób wybiera właśnie taką opcję.

Bazy do liquidów w ofercie ismoking.pl

W asortymencie sklepu internetowego ismoking.pl znajdziesz zróżnicowaną gamę produktów, jakimi są bazy do liquidów. Oferta jest skierowana nie tylko do pasjonatów palenia e-papierosów, ale także amatorów. Wszystkie produkty dostępne w tej kategorii zostały wyprodukowane z wysokiej jakości składników, co gwarantuje nie tylko wyjątkowo intensywny smak, ale także uzyskanie gęstej chmury. Sklep jest prowadzony przez profesjonalnych palaczy, dlatego kolekcja zarówno e-liquidów, jak i baz stale zostaje uzupełniona o nowe kategorie. Masz także pewność, że są to produkty sprawdzone i certyfikowane, a co za tym idzie bezpieczne dla Twojego zdrowia. Wszystkie bazy przed dopuszczeniem do obrotu są specjalnie testowane, dlatego ich opisywane działanie jest jak najbardziej wiarygodne. Jakość oraz niezawodność dostępnych baz potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów, którzy są regularnymi klientami sklepu.

Bazy można mieszać z różnymi aromatami i smakami, co pozwala urozmaicić palenie na co dzień. Wśród dostępnych baz masz do wyboru produkty o różnej pojemności i różnym smaku, w tym także bazy nikotynowe czy sól nikotynową. Sklep zapewnia także doradztwo przy zakupie, dlatego jeśli zastanawiasz się, jakie bazy do liquidów będą odpowiednie, warto skorzystać z usług sklepu ismoking.pl.