Categories Porady

Czy żel na powiększenie penisa działa?

Sprawność seksualna jest uznawana przez wielu panów za wyznacznik męskości. Często występującym kompleksem wśród przedstawicieli tej płci jest niewystarczający rozmiar penisa. Tego rodzaju problemy z samoakceptacją wpływają znacząco na pogorszenie relacji z partnerką i zmniejszenie jakości prowadzonego życia seksualnego. Czy istnieją skuteczne środki, które umożliwią zwiększenie rozmiarów prącia? Czy dostępne na rynku żele na powiększenie penisa działają?

Jak działają żele powiększające?

Penis zwiększa swoje rozmiary we wzwodzie. Jest to możliwe dzięki ciałom jamistym, które powiększają się kiedy wypełnia je krew w momencie podniecenia. To właśnie ich wielkość wpływa na ostateczne wymiary członka. Aby zakupiony preparat były skuteczny, powinien wpływać właśnie na poszerzanie wspomnianych ciał jamistych. Tylko tego rodzaju oddziaływanie może zagwarantować skuteczne wydłużenie i zwiększenie obwodu penisa. Na rynku dostępne są naprawdę różne produkty, dlatego warto dokładnie zapoznać się z ich składem, aby kupić taki żel, który faktycznie zadziała. 

Penisizer — działanie

Jest to nowoczesny środek wpływający pozytywnie na zwiększenie rozmiarów penisa. Wpływa on także na poprawę pewności siebie w łóżku, a tym samym zagwarantowanie sobie i partnerce wyjątkowych doznań. Działanie PeniSizer różni się w zależności od tego, czy jest stosowany regularnie, czy okazjonalnie. 

Substancje, które zawarte są w składzie sprawiają, że działanie Penisizer jest wyjątkowo szybkie i efektywne. Nie tylko powiększają rozmiar członka, ale także wpływają znacząco na seksualne funkcjonowanie mężczyzny. Erekcja jest zdecydowanie dłuższa, libido ulega zwiększeniu, a doznania stają się zdecydowanie intensywniejsze. PeniSizer to produkt niezwykle użyteczny — zaleca się jedynie wsmarowanie żelu kilka minut przed stosunkiem. Warto pamiętać, że jest to substancja dokładnie przebadana i nie zwiększa ryzyka wystąpienia podrażnień czy infekcji. 

Alternatywne sposoby na powiększenie penisa

Żele powiększające to nie wszystko. Aby członek został długotrwale powiększony, warto stosować też inne sposoby. Obecnie popularne stają się pompki do penisa. Do swojego działania wykorzystują one próżnię oraz ciśnienie — dzięki temu możliwe jest powiększenie objętości ciał jamistych. Największą efektywność wykazują w połączeniu z dobrej jakości żelem na powiększenie penisa, takim jak PeniSizer. Działanie obu produktów sprawia, że jest to metoda bezinwazyjna i niewymagająca dużych nakładów finansowych.

Nieco starszym rozwiązaniem, ale drogim i związanym z dużym ryzykiem, jest operacja powiększająca. Jest to jednak rzadko wybierana opcja ze względu na komplikacje, które podczas zabiegu mogą doprowadzić nawet do całkowitej impotencji. Ten radykalny sposób jest powoli wypierany właśnie przez wspomaganie farmakologiczne oraz różnego rodzaju akcesoria erotyczne. Dostępność różnorodnych metod sprawia, że powiększenie penisa staje się jak najbardziej możliwe. Trzeba natomiast wybierać jedynie sprawdzone i przebadane produkty.