Categories Porady

Wygodna i wytrzymała odzież robocza

Praca to miejsce, w którym szczególnie powinieneś zadbać o noszenie właściwej i odpowiadającej wykonywanym obowiązkom odzieży. Dzięki temu zasady BHP są w pełni zachowane, a komfort pracy znacząco się zwiększa. Świadomi swoich potrzeb klienci doceniają linię odzieży roboczej Engelbert Strauss, która spełnia doskonale swoją zabezpieczającą rolę. Ponadto materiał jest rozciągliwy i dopasowujący się do ciała, a także odporny na zabrudzenia występujące podczas prac fizycznych. Wybierając cenioną markę ubrań roboczych możesz mieć pewność, że we właściwy sposób troszczysz się o swoje dobre samopoczucie i swobodę poruszania się w miejscu pracy. Warto również zaznaczyć, że produkt posłuży Ci przez długi czas i wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki. Odzież robocza Strauss oferuje produkty każdego typu i we wszystkich rozmiarach, które znajdziesz w sklepie BHPmaniak.

Zastosowanie odzieży Strauss – do pracy i nie tylko

Ubrania noszone do pracy powinny być wielofunkcyjne i zapewniać maksymalną swobodę ruchu. Przydaje się to w zawodach, które polegają na częstym pochylaniu się, skrętach ciała i kucaniu. Sposób wykonania odzieży roboczej Strauss, która produkowana jest z bawełny z domieszką poliestru, sprawia, że produkt spełnia kryterium elastyczności. Ze względu na duże zróżnicowanie asortymentu ubrań oferowanych przez firmę możesz mieć pewność, że bez problemu znajdziesz poszukiwany typ odzieży. Niemiecki producent posiada w ofercie zarówno bluzy, koszulki, spodnie, jak i spodenki. Ubrania posiadają przydatne przy wykonywaniu obowiązków kieszonki, które ułatwiają przechowywanie narzędzi i drobnych przedmiotów. Inwestując w odzież roboczą Engelbert Strauss możesz być spokojny, że posłuży Ci przez długie lata i nie tylko w pracy. Producent zapewnia, że ubrania nadają się doskonale do wypraw górskich i wymagających wycieczek w trudnych warunkach pogodowych. Zapewnia to przepuszczający powietrze, szybkoschnący materiał wysokiej jakości, który został przystosowany do ciężkich warunków.

Skompletuj pracowniczy strój na każdą porę roku

W przypadku prac wykonywanych na zewnątrz i sezonowo polecane są ubrania przystosowane do określonej pory roku. Jeśli chodzi o odzież roboczą Strauss, w sklepie dostępne są różne typy spodni, kurtek i bluz. Jeżeli pracujesz w zimnych i złych warunkach atmosferycznych, dobrym wyborem dla Ciebie będzie zdecydowanie się na kurtkę chroniącą przed deszczem i wiatrem. Nieco lżejszą opcją jest polar, który zagwarantuje niezbędne ocieplenie i będzie chronił przed chłodniejszą pogodą. Do wykorzystania w warunkach letnich została przeznaczona cała seria z lekką odzieżą roboczą Engelbert Strauss. Znajdziesz w niej przewiewne spodenki i bluzki, które ponadto zapewniają dobry system wentylacji. Jeśli często wykonujesz zadania w cieple i gorącu, bez wątpienia jest wersja dla Ciebie. Wszystkie typy spodni i spodenek posiadają dobrze umiejscowione kieszonki, pozwalające na łatwe sięgnięcie po niezbędne narzędzia pracy. W BHPmaniak dostaniesz wszystkie wspomniane typy ubrań, dzięki czemu wybierzesz rodzaj, który najbardziej Ci odpowiada.

Jakość i trwałość odzieży roboczej Engelbert Strauss

Każdy pracodawca i pracownik zdaje sobie sprawę, jak ważną kwestią jest jakość i wytrzymałość ubrań stosowanych w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Produkt powinien być wykonany z dobrych i mocnych materiałów, które jednocześnie nie będą krępować ruchów. Jeśli pragniesz, aby Twoje ubranie było odporne na przecieranie i zużycie, koniecznie zdecyduj się na sprawdzony asortyment polecanej marki. Wybór odzieży roboczej Strauss poskutkuje długofalowymi oszczędnościami, gdyż produkt jest przystosowany do służenia przez długie lata i w trudnych warunkach. Odzież nie poniesie żadnej szkody, jeżeli będziesz często klękał na twardych powierzchniach bądź narazisz się na działanie brudu czy deszczu. Ubrania produkowane są z mieszanki bawełny i poliestru, stąd ich elastyczność i odporność. Kupując odzież roboczą Engelbert Strauss nie musisz martwić się o właściwy rozmiar, gdyż ubrania posiadają dodatkowe regulacje umożliwiające jeszcze lepsze dopasowanie do ciała.